שלושה שעונים חדשים של גרמין  מסדרת Forerunner יעלו על המדפים בשבוע הבא. מה הפיצ'רים החדשים? כל הפרטים בפנים

חברת GARMIN לא עומדת במקום ואמש היא הכריזה על השקת שלושה דגמים חדשים של שעוני ריצה מסדרת Forerunner. שלושת השעונים , Forerunner 45S, Forerunner 245  ו- Forerunner 945, מיועדים לרצים ברמות שונות, והם מספקים מידע רב וניתוחי ביצועים בנוסף למדידת הפעילות. הם מגיעים עם תמיכה בעברית ואחריות מלאה לשנתיים, וכבר בעוד שבוע יגיעו לחנויות.

GARMIN Forerunner 45S

ה- Forerunner 45S מוגדר כ"שעון כניסה" והוא מיועד לרצים מתחילים. בשעון יש את כל הפונקציות הבסיסיות הדרושות לכל רץ: מד דופק מובנה, GPS, ניטור קצב לב ועוד. באמצעות השעון ניתן לבחור ממגוון תוכניות האימון של GARMIN COACH, וכן הוא משמש גם ל-12 סוגי פעילות אחרים כגון יוגה, חדר כושר, ספינינג ועוד.

חיי סוללה: 7 ימים במצב שעון חכם, 13 שעות עבודה במצב GPS.

מחיר מומלץ לצרכן: 949 ש"ח

GARMIN Forerunner 245

ה- Forerunner 245 הוא שעון ריצה שמתאים לכל הרמות, ומספק פיצ'רים רבים שנועדו לשפר את הרץ ולתת לו את אינפורמציה הן במעטפת של הריצה (זמני התאוששות וכו'), והן ברזולוציות גבוהות יותר ובסטטיסטיקות ביצועים.

ה-Forerunner 245 מגיע עם מד דופק מובנה, ניתוח דינמיקות ריצה, מדידת סטורציית חמצן בדם ועוד. הודות למגוון תכונות מתקדמות הופך שעון הריצה Forerunner 245 לאידאלי לרצים בכל הרמות. הוא קל משקל ויושב בצורה כמעט בלתי מורגשת על היד.
השעון מגיע בשתי גרסאות: Forerunner 245 ו- Forerunner 245 Music, להאזנה למוסיקה תוך כדי ריצה ללא צורך בטלפון נייד.
בטיחות: בשעון קיימת אפשרות לשלוח אות מצוקה לשיתוף מיקום בעת צרה עם אנשי קשר נבחרים.

סוללה: עד 7 ימים במצב שעון חכם ועד 24 שעות רצופות במצב GPS או 6 שעות רצופות במצב GPS עם מוסיקה.

מחיר מומלץ לצרכן: החל מ- 1,399 ש"ח.

שעון מולטי ספורט: GARMIN Forerunner 945

לעוסקים בטריאתלון, ה- Forerunner 945 מספק את הפתרון המושלם לשחייה, רכיבה וריצה. לשעון סוללה חזקה במיוחד עד 36 שעות פעילות ושבועיים במצב שעון חכם. השעון מצוייד ב-GPS הקולט לווינים משלושה מקורות כולל Galileo. עם ה-Forerunner 945 גם רצי השטח יהנו מיכולת ניווט נוחה ומתקדמת משולבת מפות צבעוניות, וכן מהאפשרות לשמוע מוסיקה ישירות מהשעון עם אחסון של עד 1,000 שירים. בשעון אפשרות ללחצן מצוקה ששולח הודעה בשעת חירום לנמען שהוגדר מראש.

מחיר מומלץ לצרכן: 2,799 ש"ח

השארת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.