אחרי 4-5 חודשים של ריצה ואלפי קילומטרים עם ה-ADV Skin 12L של סלומון, הגיע הזמן לדבר על השינויים שעברו על הווסט הזה ולבדוק אם הם היו מוצלחים

גילוי נאות: בניגוד לאתרים אחרים, הסקירות באתר לא ממומנות ע"י יבואנים

חברת סלומון הוציאה ב-2019 גרסה חדשה לגמרי של הווסט המצליח שלה ADV Skin 12L. העיצוב חדש לגמרי, זה ווסט שיושב הרבה יותר גבוה על הגוף מהגרסאות הקודמות, רצועות ההתאמה שלו הוחלפו, נוספו לו כיסים ותאי אחסון והוא יכול להתאים לאימונים של שעות רבות וגם כמובן למירוצים.

נתונים טכניים
משקל: 277 גרם
מידות: XS S M L XL
מרחק מבחן: אלפי ק"מ בהם מרוץ TDS של 36 שעות.
מצורפים לווסט: שרוול קירור לשלוקר ושני פלאסקים של 500 מ"ל

יתרונות
מיקום הפלאסקים – הווסט יושב גבוה על הגוף יחסית לווסט הקודם, וזה ממקם את הפייה של הפלאסקים בגובה הסנטר בערך. זה מאפשר שתייה נוחה בלי צורך לקרב את הפלאסק אל הפה כפי שהיה בווסט הקודם, והיה לא מוצלח.

תאי אחסון – לווסט הזה יש שני כיסים עליונים (אחד על כל כתפייה) שניתן לשים בהם דברים קטנים. בכיסים האלה יש מיתר עם וו שניתן לחבר אליו מה שרוצים בצורה מאובטחת (אני שמתי שם כוס רב פעמית).

נוספו לו תאי אחסון על הכיסים הקדמיים. הכיסים עמוקים מאוד וניתן להכניס בהם הרבה דברים שצריך בזמינות מיידית כגון אוכל, ג'לים, מלחים וכו'. על הכיסים יש כיסים נוספים מאובטחים ברוכסנים עם מקום אחסון רב.

בחלק האחורי: מיתר ארוך לקשירת דברים מחוץ לווסט, תא גדול לאורך כל החלק האחורי (נסגר ברוכסן), חסין למים בחלקו ומכיל כיס פנימי, תא גדול נוסף+תא שלוקר 1.8 ליטר. בנוסף, בווסט יש תא קנגורו לרוחבו שבו ניתן לשים דברים שרוצים בזמינות מיידית וניתן להשתמש בהם תוך כדי תנועה.

חומרים איכותיים – הווסט מיוצר מחומרים אלסטיים כדי לאפשר להכניס בו ציוד רב. הבדים נושמים ושומרים על איכותם גם אחרי זמן רב.

התאמה לגוף – רצועות ההתאמה החדשות נוחות יותר וההתאמה לגוף קלה ונוחה.

לולאות התאמה ל-Quiver – ניתן לרכוש בנפרד את אשפת המקלות של החברה ולחבר אותה לווסט.

חסרונות

רצועות מתיחה אחוריות חיצוניות – נועדו לקשירת ציוד מחוץ לווסט ולהידוק החלק האחורי. בפועל התושבת שמחזיקה את המיתרים נשברה בשני הצדדים ולכן לא תיפקדה. למרות שזאת פונקציה שבקושי משתמשים בה, אם היא קיימת כדאי שהיא תעבוד.

כיס פנימי נשלף – קיים בכיס הימני הקדמי של הווסט. הוא מציק ומפריע לשליפת הדברים מהכיס המרכזי ואין בו ממש צורך.

ציון: 9  

*** כל ציוד שקיבל ציון 8 ומעלה בהחלט שווה לנסות

 1. הרמן

  מה המחיר של ה ווסט ריצה Salomon ADV skin 12L 2019??
  איפה אני יכול למדוד את המידות?
  אני רץ ההיירוס… מומלץ לקחת או להמשיך עם הישן שלי?

  הגב
  • Runguru.co.il

   מציע לך לפנות ליבואן בפייסבוק ולבדוק איפה נקודת המכירה הקרובה אליך.
   לגבי ההיירוס, לא הייתי ממליץ לך להחליף את הווסט לפני המרוץ. תרוץ עם הווסט שרצת עד עכשיו ואתה רגיל אליו.

   הגב
 2. ברק

  יופי של סקירה.
  זה נכון שהכיס הפנימי הקטן מקדימה מעצבן אבל מצד שני זה פיתרון מצויין לעטיפות של הג'לים ( זה הייעוד), רץ עם הווסט כבר די הרבה זמן ושווה להתרגל לכיס ולא לגזור.
  הגומיות שמחזיקות את הפלקס מתאימות הרבה יותר לפלסקים החדשים (למטה קשיח) מאחר ופקק הסגירה הרבה יותר רחב, עם הפלסקים הישנים זה רופף מידי ובורח.
  בברכה ברק

  הגב
 3. אלברטו

  איך הכיסים של הפלאסקים? נוח להכניס אותם בחזרה? בהרבה וסטים הכיס צפוף כדי שהפלאסק לא יזוז אבל כשצריכים להוציא אותם כדי למלא, להחזיר אותם זה סיפור. צריך להוריד את הוסט ולדחוף אותם פנימה

  הגב
  • Runguru.co.il

   זה תמיד תלוי מה יש בכיסים. בכל מקרה אני משתמש בפלאסקים עם התחתית הקשיחה, כך שקל להכניס אותם פנימה.

   הגב

השארת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.