גילוי נאות: בניגוד לאתרים אחרים, הסקירות באתר לא ממומנות ע"י יבואנים

נתונים טכניים
משקל: 257 גרם
דרופ: 4 מ"מ
מרחק מבחן: 370 ק"מ +, פרטים בסטרבה


יתרונות

שיכוך – ה-Fresh Foam החומר המוקצף המשמש לשיכוך עובד מצויין, גם לרצים שנוחתים על עקב הרגל וגם לרצים שנוחתים על קדמת הרגל. אחת הסיבות שהנעל נבחנה לאורך זמן, היא בדיקה האם יש שחיקה בשיכוך. המסקנה: אין שחיקה בשיכוך והוא נשמר לאורך זמן.

משקל, דרופ ופרופיל קרבי – הנעל קלה יחסית ויש לה דרופ ידידותי להרבה רצים (4 מ"מ). בנוסף, מדובר בנעל "רזה" בעלת פרופיל קרבי שמזכיר קצת נעלי תחרות. הדבר הופך את new balance boracay למיוחדת, מצד אחד אפשר לקחת אותן לאימונים הרגילים, ומצד שני לרוץ איתן גם בתחרויות מהירות (5 ק"מ, 10 ק"מ, חצי-מרתון ואפילו מרתון).

גמישות – הנעל גמישה מאד ומסייעת לתנועה הטבעית של הרגל במהלך הריצה.

עמידות – ה-new balance boracay עברה יותר ממחצית תוחלת החיים שלה ולא ניכרים עליה סימנים של שחיקה – גם לא בתחושה במהלך הריצה וגם לא בחיצוניות שלה.

מראה – לא משהו שאני נוהג להתעכב עליו בסקירות כי הוא לא משהו פונקציונלי, אבל דווקא במקרה של ה-new balance boracay שווה להזכיר את העיצוב המינימליסטי שלא "צועק" את הלוגו החוצה. בזכות המראה הסולידי, ניתן לנעול את הנעליים לא רק לצורך ריצה.

חסרונות

חלק פנימי דק מדי – מי שגורב גרביים חצאיות עלול להרגיש שפשוף בעצם מהחלק העליון של הנעל. זה נגרם בעיקר בגלל שהשוליים דקים מדי. אם היתה שם תוספת ריפוד זה יכול היה להימנע.

סיכום

new balance boracay היא נעל שהרשימה אותי מאד. אני לא אגזים אם אומר שהיא נעל הכביש הטובה ביותר שרצתי איתה עד לסקירה זאת – ורצתי על לא מעט זוגות נעליים. יש לנעליים שיכוך מדהים, הן עמידות לאורך זמן, מתאימות גם לאימונים וגם לתחרויות, והמשקל והדרופ שלהן אידיאלי.

ציון: 9.5

*** כל נעל שקיבלה ציון מ-8 ומעלה בהחלט שווה לנסות

 1. ניר

  כבר שיצאה המהדורה הראשונה אמרתי שהיא יותר טובה מ1080
  שמח לשמוע שגם אתה מסכים איתי …
  ניו באלאנס ללא ספק לא מפסיקים להפתיע ..
  גילוי נאות …עד לפני 8 חודשים הייתי יועץ מקצועי של החברה

  הגב
  • Runguru.co.il

   קראתי את מה שנכתב בלינק שצירפת. לא קטלו את הנעל הזאת, אפילו שיבחו אותה בחלק מהפרמטרים.
   בלי קשר, לא אני צריך לסנגר עליהם, אבל להגיד משפט כמו "NB אף פעם לא היו חזקים במיוחד בנעלי ריצה" קצת חושף את חוסר הידע שלך בתחום.

   הגב

השארת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.