ברוכים הבאים ל-RunGuru.

אם אתם רצים או מתכוונים להתחיל לרוץ – הגעתם למקום הנכון. כאן כותבים לאנשים כמוכם – אלה שהריצה בוערת בהם. אלה שעפים, חותכים את הרוח, מסתערים על השבילים ומתמלאים בתחושת החופש שמציפה אותם בכל פעם שהם שם בחוץ. אלה שלא מפחדים להסתכל לאתגר בעיניים. אם אתם מבינים על מה אנחנו מדברים – הגעתם הביתה.

אתר RunGuru הוקם עבור רצים חובבים בכל הרמות, כדי לתת להם מידע מקצועי ומהימן במגוון התחומים הסובבים את עולם הריצה – אימון, תזונה, ביקורות ציוד, פציעות, ריצות שטח, מירוצים ועוד.
אנחנו כאן כדי לתת לכם כלים, השראה ומוטיבציה, שבאמצעותם תוכלו לעשות את מה שאתם הכי אוהבים בצורה הטובה ביותר.
זה לא משנה אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם הריצה או שכבר יש מאחוריכם כמה מרתונים, כולנו חולקים את אותה השריטה. בכולנו בוערת התשוקה לצאת למרחבים, להשיג עוד מטרה, לגעת בנצחונות הקטנים שלנו על עצמנו ולחיות חיים עם משמעות. בכולנו יש את הטירוף הזה שמוציא אותנו מהבית לפני שהעולם התעורר גם אם גשום וסוער, רק כדי לפגוש "משוגעים" כמונו ופשוט לרוץ. אנחנו לא מפחדים מעבודה קשה, מאתגרים פיזיים או ממזג אוויר מאתגר.

כי אנחנו רצים. וזה מה שאנחנו אוהבים לעשות!

RunGuru
בית משוגעים לריצה

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on VK